Teknoloji

Marvel’s Spider-Man 2’nin Türkiye Fiyatı Açıklandı

Biraz endişe, biraz da merakla beklediğimiz, yılın en iddialı oyunlarından biri olan Marvel’s Spider-Man 2’nin Türkiye fiyatı belli oldu. ‘Kanca bu fiyat nedir’ dediğimiz meblağlara ‘fiyat yükselmeden hemen alın’ tavsiyelerinin geldiği dönemde oyunun fiyatının yüzleri güldürdüğünü söyleyebiliriz.

Tabi ki biz Türk oyuncular için oyunun fiyatı kadar oyunun uzun süre alınan zevki de değerlidir.

Belki daha da değerli. Çünkü AAA kalitedeki yapımların temel versiyonları bile 1.200 lira civarında kapı aralamaya başladı. En güçlü markalardan birinin PlayStation’ın elindeki son oyunu olduğunu düşünürsek, önümüzdeki yeni neslin gücünden de faydalanarak hepimiz biraz merakla biraz da merakla oyunun fiyatının açıklanmasını bekliyorduk. korku.

Marvel’s Spider-Man 2’nin Türkiye fiyatı nihayet belli oldu.

Oyunun temel sürümünün fiyatı 799 TL olarak belirlenmiş ve şu an ön siparişe açık durumda. Digital Deluxe versiyonu ise 899 TL fiyat etiketine sahip.

Oyunun Türkiye’deki fiyatı yüzleri güldürse de Türkçe dil pekiştirmesi için aynı şeyi söyleyemeyiz.

Çünkü Marvel’s Spider-Man 2’de Türkçe dil ve seslendirme olmayacak. Marvel’s Spider-Man ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’te Türkçe dil eki olmadığını da hatırlatalım.

Fiyatı gören birçok oyuncu, daha önce birçok kez gördüğümüz bir hatanın olabileceğini düşündü.

?

Şimdi oyuncular olarak böyle bir kaygımız var.

Birkaç yıl önce görünce yuh dediğimiz fiyatlara çabuk adapte olmamız üzücü.

Peki Marvel’s Spider-Man 2 ne zaman çıkacak?

PlayStation 5’e özel olarak çıkacak Marvel’s Spider-Man 2 ile 20 Elim 2023’te tanışacağız. Serinin ilk oyunu ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in PC kanadında çıkışını yaptığı düşünülürse PC oyuncuları, ayrıca oyunu birkaç yıl sonra platformlarında görüyorlar.

haberdamal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu